• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 03 marzec 2020 13:00

71 osób z podejrzeniem koronawirusa w województwie podlaskim

Napisała
pixabay.com pixabay.com

Na Podlasiu pod nadzorem epidemiologicznym znajduje się 71 osób. Są to osoby, u których podejrzewa się zakażenie koronawirusem.

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Białymstoku informuje, że osoby pozostające pod nadzorem nie wykazują żadnych objawów choroby. Zostały jednak objęte szczególnym traktowaniem, ponieważ powróciły z rejonów, w których odnotowano przypadki COVID-19. Te osoby nie są odizolowane i mogą się przemieszczać bez żadnych ograniczeń. Podlegają jednak samoobserwacji, czyli systematycznie muszą mierzyć temperaturę ciała oraz telefonicznie składać raporty pracownikom sanepidu.

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Białymstoku informuje, że w Polsce nie odnotowano do tej pory zakażenia wirusem COVID-19. Osoby z województwa podlaskiego, które są poddane kontroli epidemiologicznej, zamieszkują powiaty: białostocki, łomżyński, augustowski, hajnowski, sokólski, siemiatycki oraz suwalski.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Aga czwartek, 05 marzec 2020 20:21 napisane przez Aga

    Dlaczego te osoby nie są odizolowane przecież zarażają innych skoro są podejrzenia że mają tego koronovirusa to dlaczego nie są odizolowani od innych nie rozumiem tego i dlatego bendzie coraz wiencej zarażonych nic dziwnego

  • Link do komentarza Agata czwartek, 05 marzec 2020 14:22 napisane przez Agata

    "Osoby te mogą się przemieszczać bez żadnych ograniczeń "- to w końcu o co chodzi ? Nie ma żadnego wirusa,tylko koncerny farmaceutyczne mają na celu wywołać strach i panikę- nie dajmy się zmanipulować. Włączamy myślenie, jak powiedział doktor Hubert Czerniak.Posłuchajcie mądrego lekarza.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

MIRAD - Bar przy kominku
Weterynarz
DrewSot
KA-MIX