• 1
  • 2
  • 3
sobota, 07 marzec 2020 19:16

Dzień Kobiet na Bałkanach

Napisane przez MP

Podlaska delegacja Marcin Obałek i Monika Filipiuk-Obałek ruszyła na międzynarodowe Wyścigi Traktorów w Srbacu w Bośni i Harcegowinie. Ekipa wyruszyła w trasę wyposażona w gadżety Województwa Podlaskiego.

 

Członkowie Klubu Globtroterów ToTuToTam - m.in. organizatorzy Festiwalu Kultur i Podróży, członkowie Stowarzyszenia Czysty Świat jako reprezentacja Polski wraz z reprezentacją bliźniaczej imprezy na Podhalu - radą gminy Bystra-Sidzina i wójtem Stanisławem Tempką oraz zwycięzcami zeszłorocznych Wyścigów Traktorów w Bystrej-Sidzinie. 

Jednym z założeń wizyty jest podpisanie umów partnerskich z gminami Srbac i Samac z Serbskiej Republiki na terenie Bośni i Hercegowiny, gdzie odbywają się co roku Wyścigi Traktorów, celem wzajemnej promocji turystyki i rozwoju działań inwestorskich i wymiany gospodarczej, a także wspólnego pozyskiwania funduszy unijnych. 

Więcej informacji na Facebooku @TraktoriadaTeam oraz www.traktoriada.org

Traktoriada gościła już wcześniej na terenach gminy Korycin oraz Tykocin, a w okresie dożynkowym zaplanowana jest impreza w Goniądzu.
 
Małgorzata Półtorak
Źródło: Wrota Podlasia

 

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot