• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 09 marzec 2020 09:44

Potrącił pieszego i uciekł

Napisane przez RED

Augustowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o potrącenie pieszego. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Już po chwili 19-latek był w rękach mundurowych. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że był nietrzeźwy. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

 

Dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, wczoraj tuż przed 11.00, otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszego. Z informacji wynikało, że kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Już po kilkunastu minutach, na jednej z ulic miasta mundurowi zauważyli samochód, który prawdopodobnie uczestniczył w zdarzeniu. Mężczyzna siedzący za kierownicą skody wyglądem odpowiadał rysopisowi kierowcy, który potrącił pieszego. Policjanci natychmiast zatrzymali podejrzewanego. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że 19-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. W trakcie prowadzonych czynności okazało się, że ma też orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.  Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

 Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot