• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 09 marzec 2020 13:32

Areszt za usiłowania kradzieży z włamaniem

Napisane przez RED
KPP Augustów KPP Augustów

Augustowscy policjanci zatrzymali dwóch obywateli Gruzji podejrzanych o usiłowania kradzieży z włamaniem do mieszkań na terenie miasta. 43 i 44-latek trafili do policyjnego aresztu i usłyszeli już zarzuty. Mężczyźni decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

Dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, w minioną środę tuż po 18.00, otrzymał informację, że na jednym z osiedli w centrum miasta, ktoś próbuje włamać się do mieszkań w bloku. Z relacji zgłąszającego wynikało, że dwóch obcokrajowców weszło do pomieszczenia przez drzwi balkonowe. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci z "patrolówki". Już po chwili, w rękach mundurowych był jeden z podejrzanych. Tuż przed zatrzymaniem, 44-latek próbował uciec z miejsca zdarzenia. Zatrzymanie drugiego mężczyzny było tylko kwestią czasu. Już po niespełna dwóch godzinach augustowski dzielnicowy zatrzymał drugiego z podejrzanych, 43-latka. Pokrzywdzeni oszacowali straty zniszczeń drzwi balkonowych na ponad 4 tysiące złotych. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu i we czwartek usłyszeli już zarzuty. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot