• 1
  • 2
  • 3
piątek, 13 marzec 2020 09:18

E-usługa zamiast wizyty w urzędzie skarbowym

Napisane przez RH

 Zdecydowaliśmy się na czasowe ograniczenie dostępu do urzędów skarbowych w województwie podlaskim ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa, ograniczenie dostępu potrwa od 13 do 27 marca 2020 r.

 

Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) zachęca do korzystania z e-usług oraz kontaktu z urzędami skarbowymi poprzez e-PUAP i infolinie. Twój e-PIT i e-Deklaracje dostępne na podatki.gov.pl pozwalają na rozliczanie podatków bez wizyty w urzędzie skarbowym. Zachęcamy do korzystania z elektronicznych form rozliczeń i zdalnego kontaktu z KAS.

Więcej informacji na stronach poszczególnych urzędów skarbowych oraz na podatki.gov.pl

 

Radosław Hancewicz

1 komentarz

  • Link do komentarza wefe piątek, 13 marzec 2020 17:00 napisane przez wefe

    I tym sposobem koronawirus szybko wdroży e-usługi w urzędach. Nawet mają wprowadzić płatności zbliżeniowe bez pinu do 100 zł a nawet i 200 zł, co dotychczas zwalali na procedury, że sie nie da itd., że uzgodnienia i inne bzdety. A jednak można. Szkoda tylko, że przez wirusa, a nie normalnie.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot