Wydrukuj tę stronę
sobota, 14 marzec 2020 10:51

Straciła prawo jazdy

Napisane przez RED

Policjanci z augustowskiej „drogówki” zatrzymali prawo jazdy 23-latce. Kobieta przekroczyła dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 55 km/h. Miejsce kontroli drogowej wskazywane było przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 

Przedwczoraj, tuż po godzine 12, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Augustowie sprawdzali w Janówce prędkość pojazdów. To właśnie tam zatrzymali do kontroli drogowej 23-latkę, kierującą volkswagenem. Kobieta jechała z prędkością o 55 km/h większą, niż dopuszczalna w obszarze zabudowanym. Miejsce kontroli wskazywane było przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km/h, 23-latce zostało zatrzymane prawo jazdy. Kobieta została ukarana mandatem karnym i dodatkowo na jej konto trafiło 10 punktów karnych.

Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym.

Źródło: KPP Augustów