• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 16 marzec 2020 16:01

Informacja dyrekcji augustowskiego szpitala

Napisała

Zgodnie z zaleceniem Centrali NFZ z dnia 15.03.2020 r. dotyczącym zasad udzielania świadczeń opieki zdrowotnej w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Augustowie informuje, że w celu minimalizacji ryzyka transmisji infekcji COViD-19 do odwołania zawiesza się:

1. Świadczenia rehabilitacji leczniczej w Poradnia Rehabilitacyjnej i Dziale Fizjoterapii;

2. Świadczenia gastroskopii i kolonoskopii w Pracowni Endoskopii;

3. Świadczenia w Poradni Chorób Zakaźnych.

Zmianie uległa także organizacja pracy w Poradni Lekarza Rodzinnego (POZ):

1. od poniedziałku do piątku w godz : 8.00-17.30 udzielane są TELEPORADY – pod nr tel : 87 64-44-298,

2. w sytuacji, kiedy po przeprowadzonym wywiadzie z pacjentem, lekarz stwierdzi, że niezbędna jest wizyta pacjenta w Przychodni, pielęgniarka umówi pacjenta na konkretną godzinę

3. nie należy zgłaszać się osobiście po recepty, wystarczy zadzwonić do rejestracji pod nr tel : 87 64-44-298, poprosić o wypisanie leku (jeśli posiadasz profil pacjenta, oczekuj  na wiadmość SMS z kodem do E-RECEPTY)

4. BILANSE I SZCZEPIENIA nie będą wykonywane w najbliższym czasie

Wprowadzenie tych zasad jest niezbędne w celu zapewnienia Państwu bezpieczeństwa oraz ciągłego funkcjonowania pracy Poradni.

Źródło: SPZOZ w Augustowie

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot