• 1
  • 2
środa, 18 marzec 2020 10:15

Zaginął 64-letni Piotr Mierzejewski

Napisane przez RED

Policjanci poszukują 64-letniego Piotra Mierzejewskiego z miejscowości Sędki. Mężczyzna 14 marca br. opuścił swoje mieszkanie i od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które mają informację o zaginionym proszone są o kontakt z policją.

 

Policjanci poszukują 64-letniego Piotra Mierzejewskiego z miejscowości Sędki. Mężczyzna 14 marca br. około 13:00 wyszedł mieszkania. Później około 18:00 widziany był w miejscowości w okolicy kościoła. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną i wrócił do miejsca zamieszkania.

Rysopis zaginionego:
- ok.180 centymetrów wzrostu
- tęga budowa ciała
- włosy krótkie, proste
- widoczne ubytki uzębienia
- mężczyzna nie widzi na jedno oko, nosi okulary w czarnej oprawce
-lekko przygarbiony

W dniu zaginięcia ubrany był w czarną skórzaną kurtkę, czarny skórzany kapelusz, spodnie dżinsowe niebieskie, buty zielone gumowce.
Policjanci wspólnie ze strażakami sprawdzili okoliczne tereny m.in. staw, rzekę, pola, zagajniki i budynki. Wciąż prowadzone są czynności zmierzające do odnalezienia zaginionego.
Wszystkie osoby, posiadające informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z policją.

Źródło: KPP w Ełku

Gruby Benek
Taekwondo