• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 19 marzec 2020 14:30

Chcesz być na bieżąco? Sprawdź nową aplikację dot. koronawirusa

Napisane przez RED
pixabay.com pixabay.com

W sieci pojawiła się nowa aplikacja, pozwalająca na bieżąco śledzić aktualne informacje związane z potwierdzonymi zakażeniami koronawirusem w Polsce.

Aplikacja pokazwirusa.pl jest dostępna z poziomu przeglądarki internetowej. Umieszczona w niej mapa pokazuje, jak przedstawia się sytuacja dotycząca koronawirusa w naszym kraju. Nowy program, dzięki możliwości pobierania informacji z oficjalnych źródeł, na bieżąco informuje o nowych przypadkach zakażeń. W aplikacji znajdziemy również dane dotyczące oddziałów zakaźnych, laboratoriów oraz stacji PSSE znajdujących się w Polsce. Na stronie możemy także przeczytać najnowsze wiadomości o rozprzestrzenianiu się choroby. Aplikacja pokazuje nam również aktualne dane dotyczące ilości potwierdzonych zakażeń, ilości ozdrowieńców oraz wyleczonych, liczby śmiertelnych zakażeń, ilości osób, które są w trakcie leczenia, które są obserwowane, hospitalizowane oraz objęte kwarantanną, a także informacje o liczbie przebadanych próbek.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot