• 1
  • 2
sobota, 21 marzec 2020 20:45

Wspierajmy lokalnych przedsiębiorców

Napisane przez CR
Fot.: UMWP Fot.: UMWP

Kupuj polskie produkty, wspieraj lokalnych przedsiębiorców - zachęca Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego (UMWP) za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 

 UMWP zaprasza na swoim facebooku Województwo Podlaskie do korzystania ze specjalnie przygotowanej mapki, która przedstawia selekcję najlepszych lokalnych producentów żywności oraz kosmetyków. Dowiemy się również, gdzie możemy nabyć produkty, dzięki podanym adresom punktów sprzedaży. Każdego dnia na stronie wydarzenia będą przedstawieni poszczególni sprzedawcy i ich produkty. Część z punktów udostępni usługę sprzedaży online, o czym również będziemy poinformowani w postach. Na mapie obecnie znajduje się około 40 punktów. Z czasem będą one dodatkowo aktualizowane i będzie ich coraz więcej.

Oprócz konsumentów do udziału w akcji internetowej są zaproszeni producenci i sprzedawcy, którzy chcą być dodani do naszej mapy. Będą mogli się przyłączyć za pośrednictwem e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub skontaktować się z Podlaskim Centrum Produktu Lokalnego telefonicznie - 85 665 48 26, 691 991 756 lub 661 614 152.

Lokalnych przedsiębiorców możemy również wesprzeć podając dalej hashtag #PodlaskieKupujeLokalnie w mediach społecznościowych.

 

Oprac. Cezary Rutkowski
Źródło: Wrota Podlasia

Taekwondo
Gruby Benek