• 1
  • 2
  • 3
niedziela, 22 marzec 2020 12:18

Augustowska stocznia Mirage Boats wstrzymała produkcję Wyróżniony

Napisane przez RED

Augustowski producent łodzi podjął decyzję o zamknięciu zakładu na okres 2 tygodni. Krótkie oświadczenie dotyczące zatrzymania procesu produkcyjnego zostało opublikowane na firmowej stronie przedsiębiorstwa :

 

 W związku z epidemią SARS-CoV-2 podjęliśmy decyzję o profilaktycznym zamknięciu zakładu na najbliższe 2 tygodnie. Chcemy stanowczo podkreślić, że żaden nasz pracownik nie jest poddany kwarantannie, nie ma zdiagnozowanej choroby, nie jest w gronie potencjalnie zainfekowanych osób.
Decyzja motywowana jest bezpieczeństwem naszych współpracowników.Wychodzimy z założenia, że lepiej zapobiegać niż leczyć!

Prosimy Was wszystkich - zostańcie w domu, opuszczajcie go TYLKO I WYŁĄCZNIE w sytuacji bezwzględnie tego wymagającej!

2 komentarzy

  • Link do komentarza gosc wtorek, 24 marzec 2020 08:09 napisane przez gosc

    Brawo Mirage Boats!!!....czekamy na Ślepsk. Obecnie firma pracuje a zatrudnia duuuużą ilość osób na kilku zakładach. Czekać tylko na pierwsze oznaki zachorowań :/

  • Link do komentarza Zaniepokojona poniedziałek, 23 marzec 2020 08:16 napisane przez Zaniepokojona

    W Augustowie mamy niestety dwa rodzaje ludzi. Myślących jak zarząd Mirage Boats i bezmyślnych jak ludzie w powiecie.Przyklad na strzelnicy zarządzanej przez powiat w Klonownicy zarówno w sobotę jak i w niedzielę strzelcy radośnie przez wiele godzin świetnie się wspólnie bawili.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

MIRAD - Bar przy kominku
KA-MIX
Weterynarz
DrewSot