• 1
  • 2
wtorek, 24 marzec 2020 12:53

Pomógł zatrzymać nietrzeźwego kierowcę

Napisała
KPP Augustów KPP Augustów

Mężczyzna ujął na gorącym uczynku nietrzeźwą kierującą oplem. Kobietę przekazał policjantom z augustowskiej „drogówki”. Okazało się, że zatrzymana miała prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz szczegółowym wyjaśnieniem zdarzenia zajmują się augustowscy funkcjonariusze, a dalszym losem podejrzewanej zajmie się sąd.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, wczoraj przed godziną 21, otrzymał zgłoszenie o "obywatelskim ujęciu" przez świadka nietrzeźwej kobiety, która kierowała oplem na jednej z ulicy w mieście. Na miescu zdarzenia już po chwili pojawili się policjanci z augustowskiej „drogówki”. Wstępne badanie 34-latki wykazało prawie 2 promile alkoholu w jej organizmie. Podczas kontroli okazało się również, że kobieta nie posiada prawa jazdy. Teraz szczegółowym wyjaśnieniem zdarzenia zajmują się augustowscy funkcjonariusze.

Pamiętajmy, że każdy nietrzeźwy kierujący na drodze, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia. Policjanci apelują o rozsądek na drodze i dziękują wszystkim, którzy przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa!

Źródło: KPP Augustów

Gruby Benek