• 1
  • 2
poniedziałek, 06 kwiecień 2020 12:57

Zatrzymany za kradzież fotopułapki

Napisane przez RED
KPP Augustów KPP Augustów

Augustowscy policjanci zatrzymali podejrzanego o kradzież fotopułapki z lasu. 50-latek wpadł w ręce mundurowych, bo skradziona fotopułapka zrobiła mu zdjęcie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i usłyszał już zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Policjanci z Komend Powiatowej Policji w Augustowie, w minioną sobotę przed godziną 8, otrzymali zgłoszenie o kradzieży fotopułapki z lasu w miejscowości Mazurki. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 700 złotych. Na miejscu zgłaszający poinformował policjantów, że wizerunek sprawcy został uchwycony na zdjęciu wysłanym przez fotopułapkę. Kryminalni szybko wytypowali podejrzanego w tej sprawie. 50-latek został zatrzymany w miejscu swojego zamieszkania. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Gruby Benek