• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 06 kwiecień 2020 15:30

Alkohol trafił do sanepidu i strażaków

Napisane przez RH

Kolejna partia alkoholu zatrzymanego przez funkcjonariuszy podlaskiej KAS podczas działań kontrolnych na terenie woj. podlaskiego trafiła do sanepidu w Białymstoku i straży pożarnej w Suwałkach. Przekazane 268 litrów alkoholu będzie wykorzystane do zabiegów dezynfekcyjnych.

 

Większa partia alkoholu, 210 litrów została w poniedziałek (6 kwietnia) przekazana przez Drugi Urząd Skarbowy w Białymstoku do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białymstoku, a kolejne 58 litrów trafiło w miniony piątek (3 kwietnia) z Urzędu Skarbowego w Suwałkach do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Suwałkach.

Przekazany przez podlaską Krajową Administrację Skarbową alkohol został zatrzymany podczas działań kontrolnych prowadzonych przez funkcjonariuszy KAS na terenie woj. podlaskiego. Jego przepadek na rzecz Skarbu Państwa orzekł sąd.

Przekazany alkohol zostanie wykorzystany do zabiegów dezynfekcyjnych koniecznych w profilaktyce przeciwko koronawirusowi.

 

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot