• 1
 • 2
 • 3
poniedziałek, 06 kwiecień 2020 18:00

Augustowski szpital liczy na pomoc mieszkańców

Napisała

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Augustowie otrzymał już dotację na zakup sprzętu niezbędnego do ratowania zdrowia i życia pacjentów zakażonych koronawirusem, jednak liczy również na pomoc mieszkańców miasta.

Augustowski szpital uruchomił specjalne subkonto, na które każdy może wpłacić dowolnej wysokości datek. Uzbierana kwota ma być przeznaczona na zakup dodatkowego respiratora. Jest to bardzo ważne, ponieważ urządzenie jest niezbędne do ratowania pacjentów znajdujących się w krytycznym stanie.

Wszyscy, którzy są chętni udzielić wsparcia augustowskiemu szpitalowi i przyczynić się do jeszcze lepszego wyposażenia go w niezbędny sprzęt, mogą dokonywać dobrowolnych wpłat na rachunek: Bank Polski SA, 28 1020 1332 0000 1502 1231 1462.

4 komentarzy

 • Link do komentarza koronny świrus niedziela, 26 kwiecień 2020 10:15 napisane przez koronny świrus

  Nie słuchajcie tych propagandowych sloganów Śmiać mi się chciało jak zobaczyłem gdy u nas nie było ani jednego przypadku korono-wirusa a już jabłonki wożą jedzenie dla ratowników .Poco? zabrali im wypłaty ze nie mają co jeść.....a nie ,dopiero zobaczyłem ze właścicielką jabłonek jest radna....następna sprawa maseczki jakaś porażka ,zresztą widać kto je nosi....może 1% Augustowa ,a za darmo nie były.Teraz szpital dotuj a jak chcesz się dostać do lekarza to tylko prywatnie .Ludzie płacą składki i nic z tego nie mają.O Biebrzy nie wspomnę ....

 • Link do komentarza Otwórz oczy wtorek, 07 kwiecień 2020 16:12 napisane przez Otwórz oczy

  A gdzie są pieniądze Rządu?!
  Składki zdrowotne są odprowadzane co miesiąc i to nie małe! A co do czego przychodzi to ludzie czekają po kilka lat w kolejkach do lekarza!
  I jeszcze ludzie mają wpłacać na szpitale??
  To Państwo jest totalnie chore!
  Pełna inwigilacja i manipulacja społeczeństwem

 • Link do komentarza 3f wtorek, 07 kwiecień 2020 09:26 napisane przez 3f

  Przecież jest tak dobrze i cudownie, a tu zrzutka?

 • Link do komentarza JKD poniedziałek, 06 kwiecień 2020 18:49 napisane przez JKD

  przecież płacimy podatki w czym problem?

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot