• 1
  • 2
  • 3
środa, 08 kwiecień 2020 12:00

Augustowianin zatrzymany z amfetaminą

Napisane przez RED
KPP Augustów KPP Augustów

Policjanci zatrzymali mieszkańca Augustowa, który posiadał przy sobie środki odurzające. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina. 24-latek usłyszał już zarzut, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

W sobotę po 16, funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku, pełniąc służbę w Augustowie, patrolowali jedno z osiedli, weryfikując czy osoby stosują się do ograniczeń związanych z przemieszczaniem się. Po chwili mundurowi zauważyli mężczyznę, który na widok policjantów przyśpieszył krok. Wzbudziło to podejrzenia mundurowych. Już po chwili poznali przyczynę takiego zachowania mężczyzny. Policjanci znaleźli przy 24-latku torebki z białym proszkiem. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to ponad 29 gramów amfetaminy. Mieszkaniec Augustowa został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał już zarzut, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot