• 1
  • 2
  • 3
środa, 08 kwiecień 2020 19:33

Pożar domu – 10 jednostek straży brało udział w akcji

Napisała
OSP Giby OSP Giby

Dnia 7 kwietnia (wtorek) w domu położonym w środku lasu wybuchł pożar. Do akcji ratunkowej zostało zadysponowanych aż 10 zastępów straży pożarnej.

Pożar wybuchł w miejscowości Zelwa znajdującej się w powiecie sejneńskim. O godzinie 20:31 straż pożarna została poinformowana o tym zdarzeniu i wezwana do gaszenia ognia. Dom, w którym doszło do pożaru znajdował się w samym środku lasu, co stwarzało dodatkowe niebezpieczeństwo, ponieważ ogień mógł rozprzestrzenić się na dużo większym obszarze. Do zdarzenia łącznie zostało zadysponowanych 10 zastępów: 3 jednostki JRG Sejny, OSP Pogorzelec, OSP Głęboki Bród, OSP Zelwa, OSP Maćkowa Ruda, OSP Berżniki, OSP Ogrodniki oraz OSP Giby. W pożarze nikt nie ucierpiał, ale pięcioosobowa rodzina, która zamieszkiwała dom, została bez dachu nad głową.

Źródło: OSP Giby

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot