• 1
  • 2
  • 3
piątek, 10 kwiecień 2020 15:00

Kolejny zatrzymany alkohol trafił do podlaskich instytucji na walkę z koronawirusem

Napisane przez RED
KAS KAS

Trwa akcja przekazywania nielegalnego alkoholu zatrzymanego podczas działań kontrolnych na terenie województwa podlaskiego. Do podlaskich instytucji, na potrzeby zabiegów dezynfekcyjnych, przekazaliśmy kolejne 320 litrów alkoholu.

Dziś Urząd Skarbowy w Łomży przekazał Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łomży 65 litrów wysokoprocentowego alkoholu zatrzymanego przez funkcjonariuszy podlaskiej KAS podczas prowadzonych działań kontrolnych.

Kolejną partię 255 litrów alkoholu Drugi Urząd Skarbowy w Białymstoku wspólnie z policjantami z komisariatu Policji w Wasilkowie przekazał w czwartek (9 kwietnia) Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białymstoku.

Przekazany alkohol, którego przepadek na rzecz skarbu państwa orzekł sąd, zostanie wykorzystany do zabiegów dezynfekcyjnych koniecznych w profilaktyce przeciwko koronawirusowi.

Łącznie z poprzednimi partiami, podlaska KAS przekazała dotychczas na potrzeby podlaskich instytucji 852 litry alkoholu zatrzymanego podczas prób przemytu i działań kontrolnych na terenie woj. podlaskiego.

Źródło: KAS

1 komentarz

  • Link do komentarza nie_ważne piątek, 10 kwiecień 2020 23:14 napisane przez nie_ważne

    To może zacznijmy wszyscy robić to za co nasze regiony są znane i wspomóżmy w produkcji alkoholów do odkażania. Jeżeli jest aż taki poważny problem z dostępnością alkoholów to czemu by nie przyjąć troche pomocy od cywilów?

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot