• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 14 kwiecień 2020 11:16

Jechała o 52 km/h za szybko - straciła prawo jazdy

Napisała
KPP Augustów KPP Augustów

Policjanci z augustowskiej „drogówki” zatrzymali prawo jazdy 22-latce. Kobieta przekroczyła dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 52 km/h. Miejsce kontroli drogowej wskazywane było przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, w minioną niedzielę po 17 na ulicy Mazurskiej, wyeliminowali z ruchu nieodpowiedzialnego kierowcę. Okazała się nim 22-latka, która kierowała oplem. Kobieta przekroczyła dozowloną prędkość w obszarze zabudowanym o 52km/h. Miejsce, w którym policjanci zatrzymali kierującą wielokrotnie wskazywane było na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. 22-latka straciła prawo jazdy, została ukarana mandatem, a jej konto zasiliło 10 punktów karnych.

Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot