• 1
  • 2
  • 3
środa, 15 kwiecień 2020 17:00

Areszt dla dwóch 17-latków z z Augustowa

Napisane przez RED
KPP Augustów KPP Augustów

Augustowscy kryminalni zatrzymali dwóch 17-latków. Obydwaj usłyszeli zarzuty za udzielanie narkotyków, natomiast jeden z nich również za posiadanie. Młodzi mężczyźni najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, pod koniec marca uzyskali informację, że 17-letni mieszkaniec miasta może posiadać przy sobie narkotyki oraz udzielać je innej osobie. Przy młodym mężczyźnie policjanci znaleźli między innymi 15 sztuk tabletek koloru niebieskiego. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to ecstazy. Funkcjonariusze ustalili też, że zatrzymany, przed ich przyjazdem, poczęstował narkotykami kolegę. Dalsza praca kryminalnych doprowadziła do kolejnych ustaleń i w efekcie do zatrzymania kolejnego mieszkańca miasta, również 17-latka.  Obydwaj młodzi mężczyźni usłyszeli zarzuty za udzielanie narkotyków, natomiast jeden z nich również za posiadanie. Teraz najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot