• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 21 kwiecień 2020 11:06

Jechał o 74 km/h za szybko - stracił prawo jazdy

Napisała
KPP Augustów KPP Augustów

Policjanci z augustowskiej „drogówki” zatrzymali prawo jazdy 22-latkowi. Mężczyzna przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 74 km/h. Miejsce kontroli drogowej wskazywane było przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, wczoraj przed 22 na ulicy Mazurskiej, wyeliminowali z ruchu kolejnego nieodpowiedzialnego kierowcę. Okazał się nim 22-latek, który kierował peugeotem. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 74 km/h. Miejsce, w którym policjanci zatrzymali kierowcę wielokrotnie wskazywane było na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. 22-latek stracił prawo jazdy, został ukarany mandatem, a jego konto zasiliło 10 punktów karnych.

Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot