Wydrukuj tę stronę
wtorek, 21 kwiecień 2020 17:05

Przewozili ponad 330 gramów narkotyków

Napisane przez RED
KPP Augustów KPP Augustów

Ponad 330 gramów narkotyków zabezpieczyli augustowscy kryminalni. Dwóch mieszkańców miasta przewoziło środki odurzające w samochodzie. 23-latek i 27-latek usłyszeli już zarzuty. Jeden z nich decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Kryminalni z augustowskiej komendy podejrzewali, że dwóch młodych mężczyzn podróżujących BMW może przewozić narkotyki. W czwartek, po południu, w Sztabinie, policjanci zatrzymali do kontroli pojazd. Podejrzenia mundurowych potwierdziły się w trakcie szczegółowej kontroli pojazdu. Kryminalni ujawnili torbę foliową z suszem roślinnym o wadze  330 gramów. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to marihuana.

Ponadto, przy jednym z mężczyzn, kryminalni ujawnili również niewielkie ilości tego narkotyku. 23-latek i 27-latek natychmiast trafili do policyjnego aresztu. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Jeden z nich decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności. 

 

Źródło: KPP Augustów