• 1
  • 2
  • 3
środa, 22 kwiecień 2020 13:12

Augustowska „drogówka” zatrzymała prawo jazdy 29-latkowi

Napisane przez RED
KPP Augustów KPP Augustów

Policjanci z augustowskiej „drogówki” zatrzymali prawo jazdy 29-latkowi. Mężczyzna przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 66 km/h. Miejsce kontroli drogowej wielokrotnie wskazywane było przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, wczoraj po 7, sprawdzali prędkość z jaką poruszają się pojazdy na ulicy Rajgrodzkiej w Augustowie. To właśnie tam zatrzymali do kontroli drogowej 29-latka, kierowcę hyundaia. Przekroczył on prędkość o 66 km/h większą, niż dopuszczalna w obszarze zabudowanym. Miejsce, w którym policjanci zatrzymali kierowcę naruszającego przepisy ruchu drogowego, wcześniej wielokrotnie było wskazywane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. 29-latek  stracił prawo jazdy, został ukarany mandatem, a na jego konto trafiło 10 punktów karnych.

Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym.

KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot