• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 23 kwiecień 2020 18:00

Kierował groźby karalne i spowodował kolizję - nie uniknie kary

Napisane przez RED
KPP Sejny KPP Sejny

Sejneńscy policjanci zatrzymali 35–letniego mieszkańca gminy Sejny. Mężczyzna podejrzany jest o popełnienie szeregu przestępstw i wykroczeń. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

W poniedziałek o 22:00 dyżurny sejneńskiej Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Konstantynówka w gminie Giby. Po chwili na miejscu zjawili się funkcjonariusze z sejneńskiej „drogówki”. W przydrożnym rowie znajdował się hyundai bez tablic rejestracyjnych. Z kolei obok auta leżały tablice rejestracyjne od innego pojazdu. Ślady na miejscu świadczyły o tym, że doszło do zderzenia dwóch pojazdów. W wyniku intensywnych czynności, funkcjonariusze sejneńskiej komendy ustalili tożsamość uczestników zdarzenia i jego przebieg.

Okazało się, że sprawca kolizji znajduje się w policyjnym areszcie. Trafił tam w wyniku innej interwencji. 35-letni mieszkaniec gminy Sejny groził 47-letniej kobiecie, popchnął ją i kopał. W trakcie awantury napastnik uszkodził też przednią szybę w pojeździe należącym do kobiety. Ponadto, policjanci ustalili, że mężczyzna chwilę wcześniej, pomimo posiadanego zakazu, wsiadł po alkoholu za kierownicę hyundaia. Jadąc w kierunku miejscowości Pomorze, gwałtownie zahamował przez co jadący za nim kierowca bmw, nie zdążył zareagować. W wyniku uderzenia hyundai wjechał do przydrożnego rowu. Auto kierowane przez 35-latka nie było dopuszczone do ruchu, gdyż nie posiadało tablic rejestracyjnych.

Źródło: KPP Sejny

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot