• 1
  • 2
  • 3
piątek, 24 kwiecień 2020 13:30

Kto nie miał okrycia twarzy dostawał... maseczkę!

Napisane przez RED
KPP Augustów KPP Augustów

Zgodnie z obowiązującymi przepisami każda osoba na ulicy ma obowiązek zasłaniania ust i nosa w konkretnych sytuacjach – przede wszystkim w miejscach ogólnodostępnych. Wczoraj, dzielnicowy z Posterunku Policji w Lipsku przypominał mieszkańcom o tym obowiązku. Osoby, które nie miały zakrytej twarzy, dostały od dzielnicowego... maseczki ochronne. Zostały one uszyte, dzięki inicjatywie Towarzystwa Przyjaciół Lipska i Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Lipsku.

Dzielnicowy z Posterunku Policji w Lipsku przypominał mieszkańcom o obowiązku zasłaniania ust i nosa. Mogą one być zasłonięte nie tylko maską, ale też szalikiem, chustą lub innym kawałkiem tkaniny. Mimo, iż przepis obowiązuje już od 16 kwietnia 2020 roku, wczoraj znalazły się osoby, które się do niego nie zastosowały. Wówczas otrzymały one od dzielnicowego... maseczki ochronne. Zostały one uszyte, dzięki inicjatywie Towarzystwa Przyjaciół Lipska oraz Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Lipsku. Przekazane maseczki ochronne są cennym wsparciem w codziennej służbie dla każdego z funkcjonariuszy, ale także dla mieszkańców.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot