• 1
  • 2
  • 3
piątek, 24 kwiecień 2020 15:20

Pożar na ulicy Rajgrodzkiej w Augustowie [ZDJĘCIA]

Napisała

Dziś (24 kwietnia) na ulicy Rajgrodzkiej w Augustowie wybuchł pożar domku. Niestety strażakom nie udało się uratować posiadłości.

Dziś około godziny 13:30 na ulicy Rajgrodzkiej doszło do pożaru domu.

„Zapalił się drewniany domek kryty blachą. Gdy nasze zastępy przybyły na miejsce zdarzenia okazało się, że domek jest objęty ogniem, a poddasze spalone. Z pożaru zostały ewakuowane trzy osoby. Na szczęście nikt nie zginął. W akcji brało udział 7 zastępów straży pożarnej, w tym 3 zastępy JRG Augustów i 4 spoza Augustowa. Strażacy nadal dogaszają żarzące się miejsca oraz rozbierają dach i poddasze” – poinformował nas aspirant Krzysztof Waszkiewicz z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie.

Z informacji od jednej z naszych czytelniczek wiemy, że w domku zamieszkiwały dwie rodziny – jednoosobowa i trzyosobowa. Gospodarz z rodziny trzyosobowej od świąt przebywa w szpitalu, więc nie było go na miejscu, gdy wybuchł pożar. Dzięki uprzejmości naszej informatorki udostępniamy zdjęcia z tego zdarzenia.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot