• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 28 kwiecień 2020 08:03

Dzielnicowy ustalił sprawcę nielegalnego wysypiska śmieci

Napisane przez KPP

Augustowski dzielnicowy ustalił osobę, która wyrzuciła śmieci do lasu. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym. 31-latek posprzątał również pozostawione przez siebie wysypisko.

 

Augustowski dzielnicowy ustalił osobę, która wyrzuciła śmieci do lasu. W miniony piątek, policjant uzyskał informacje, że ktoś wywiózł śmieci do lasu i je tam zostawił. Funkcjonariusz natychmiast zajął się sprawą. Jeszcze tego samego dnia ustalił sprawcę nielegalnego wysypiska śmieci. 31-latek został ukarany mandatem. Mężczyzna posprzątał też pozostawione przez siebie wysypisko.

KPP Augustów

2 komentarzy

  • Link do komentarza AUGUSTOWIANKA środa, 29 kwiecień 2020 00:42 napisane przez AUGUSTOWIANKA

    Do mandatu dodac jeszcze tygodniowe przymusowe sprzatanie lasow, nastepnym razem zastanowi sie dwa razy za nim wyrzuci choc by maly papierek!!!

  • Link do komentarza Gh wtorek, 28 kwiecień 2020 16:24 napisane przez Gh

    Szkoda, że nie ma tablic z mordami jak w Misiu „tych klientów nie obsługujemy”. Może pokazanie ryja i obciach powstrzymałyby przed głupotą. Poza sprzątaniem własnych śmieci i mandatem powinien być nakaz przez miesiąc zamiatania bulwarów.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot