• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 28 kwiecień 2020 13:45

Odpowiedzą za kradzież drzewa z lasu

Napisane przez RED
KPP Augustów KPP Augustów

Augustowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież drzewa z lasu. 56-latek i jego o 12 lat młodszy kolega usłyszeli już zarzuty. Teraz odpowiedzą przed sądem.

Kryminalni z Augustowa, w zeszłym tygodniu zatrzymali dwóch podejrzanych o kradzież drzewa z lasu. Do zdarzenia doszło na początku kwietnia w Kamionce Nowej. Strażnicy Leśni ujawnili wtedy wycinkę 15 drzew w lesie. Straty oszacowali na ponad 8 tysięcy złotych. Sprawcy wycieli głównie świerki i sosny. Złodzieje nie zdążyli zabrać całego łupu z lasu. Na miejscu pozostało 6 z wyciętych drzew. Policjanci pracujący nad sprawą ustalił, że związek z kradzieżą mogą mieć dwaj mieszkańcy powiatu augustowskiego. 55-latek i 46-latek zostali zatrzymani w piątek i już usłyszeli już zarzuty. Za kradzież grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot
PSM-Rekrutacja
KA-MIX