• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 28 kwiecień 2020 14:58

Internetowy happening z okazji Święta Flagi

Napisała
APK APK

Augustowskie Placówki Kultury serdecznie zapraszają do udziału w internetowym happeningu organizowanym w ramach obchodów Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

W tym roku świętowanie na pewno będzie wyglądać inaczej – nie spotkamy się, by razem cieszyć się wolnością i manifestować naszą dumę, jaką napawają nas barwy narodowe… Nie znaczy to jednak, że nie będziemy świętować w ogóle! Zachęcamy do sfotografowania swoich świątecznie udekorowanych barwami narodowymi okien, balkonów – domów i mieszkań. Chcemy stworzyć biało-czerwoną galerię zdjęć, która pokaże przepiękny, dumny ze swojej polskości Augustów.

Na zdjęcia majowych dekoracji czekamy pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 2 maja do godz. 16:00, a już o 17:00 opublikujemy na naszym profilu FB biało-czerwoną galerię.

Źródło: APK

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot