• 1
  • 2
  • 3
środa, 06 maj 2020 10:01

Odnaleźli zaginioną kobietę

Napisane przez KZ

Funkcjonariusze z Placówki SG w Krynkach odnaleźli zaginioną 83-letnią kobietę, która wyszła z domu na spacer i zabłądziła nie mogąc wrócić do swojego miejsca zamieszkania. W akcji poszukiwawczej brali udział funkcjonariusze Straży Granicznej, Policji oraz Straży Pożarnej.

 

W niedzielę po godzinie 17 do Placówki SG w Krynkach zadzwonił mężczyzna i zgłosił zaginięcie swojej matki. Poinformował, że kobieta wyszła z domu na spacer i nie wróciła do domu. Przekazał także informację, że zaginiona jest cukrzykiem i nie posiada przy sobie insuliny. Funkcjonariusze Straży Granicznej natychmiast przystąpili do działań poszukiwawczych. Zostały również powiadomione służby współdziałające: Policja i Straż Pożarna.

Dzięki dobrej znajomości terenu patrol Straży Granicznej szybko zlokalizował zaginioną. 83-letnią mieszkankę gminy Krynki odnaleziono przy pasie drogi granicznej. Kobiecie nic się nie stało, cała i zdrowa wróciła do domu.

mjr SG Katarzyna Zdanowicz

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot