• 1
  • 2
  • 3
środa, 06 maj 2020 11:17

Będzie nowy blok na Turystycznej

Napisała

W związku z tym, iż miasto rozstrzygnęło przetarg na budowę nowego bloku, Augustów zyska 28 mieszkań.

„16 kwietnia rozstrzygnąłem przetarg na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z towarzyszącą infrastrukturą na ulicy Turystycznej. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma PRIBO-EPB z Ełku. Koszt tego zadania to prawie 5 milionów złotych” – poinformował na ostatniej sesji Rady Miasta burmistrz Mirosław Karolczuk.

Miasto otrzymało na ten cel dofinansowanie z Banku Gospodarstwa Krajowego.

„Jest duża szansa, że w bliskiej perspektywie przybędzie w zasobie komunalnym 28 mieszkań” – powiedział burmistrz.

1 komentarz

  • Link do komentarza Chris czwartek, 07 maj 2020 16:14 napisane przez Chris

    „16 kwietnia rozstrzygnąłem przetarg na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z towarzyszącą infrastrukturą na ulicy Turystycznej. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma PRIBO-EPB z Ełku.
    To znaczy że pan Mirek osobiście zatwierdza milionowe inwestycje, ciekawe... Większość miast ma komisję inwestycyjną, i komisja zatwierdza takie investycje głosowaniem. Mam nadzieję iż tak było w Augustowie, a jeśli nie, to trzeba się trochę bliżej temu przyglądnąć.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot