• 1
  • 2
  • 3
piątek, 08 maj 2020 15:00

Posiadał w mieszkaniu narkotyki - został zatrzymany

Napisane przez RED
KPP Augustów KPP Augustów

Augustowscy kryminalni zatrzymali podejrzanego o posiadanie środków odurzających. W mieszkaniu mężczyzny policjanci zabezpieczyli blisko 49 gramów suszu roślinnego oraz 20 sztuk roślin konopi, a także przyrządy służący do wytwarzania narkotyków. 30-latek usłyszał już zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, wkroczyli wczoraj do jednego z mieszkań na terenie gminy Kalinowo. Funkcjonariusze podejrzewali, że mieszkający tam mężczyzna może posiadać środki odurzające. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. Kryminalni w domowej piwnicy ujawnili blisko 49 gramów suszu roślinnego i 20 roślin konopi, a także przyrządy do wytwarzania narkotyków. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczone substancje to marihuana. Do sprawy został zatrzymany 30-latek. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Źródło: KPP Augustów

1 komentarz

  • Link do komentarza Karol wtorek, 12 maj 2020 12:45 napisane przez Karol

    Pogratulować złapania "grubej ryby " :D zasłużyli na darmowe maseczki...

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot