• 1
  • 2
piątek, 15 maj 2020 12:06

Trwa remont Augustowskich Placówek Kultury [ZDJĘCIA]

Napisała
Facebook Facebook

Augustowskie Placówki Kultury już niedługo zyskają całkiem nowy wygląd. Modernizacja obiektu posuwa się w szybkim tempie i już można podziwiać pierwsze efekty rozbudowy.

Rozbudowa siedziby APK jest największą prowadzoną aktualnie przez miasto inwestycją. Dzięki pozyskaniu środków zewnętrznych i finalnie 4 700 000 zł dofinansowania, obiekt zyska nowy wygląd. Kapitalny remont budynku oraz dobudowanie dodatkowej części to tylko część prac prowadzonych przez wykonawcę inwestycji. Na parterze obiektu będzie znajdowała się galeria, na pierwszym piętrze powstaną pracownie, biura oraz galeria, a na drugim piętrze swoje miejsce znajdzie sala wielofunkcyjna mieszcząca 50 osób. W budynku zamontowana zostanie również winda, więc będzie on przyjazdy osobom niepełnosprawnym.

„Już nie mogę doczekać się wspólnej radości podczas przekazania obiektu naszym Augustowskim Placówkom Kultury i pierwszych koncertów, spektakli, wydarzeń w nowej siedzibie” – pisze na swoim facebookowym profilu burmistrz Mirosław Karolczuk.

Źródło: Facebook

1 komentarz

  • Link do komentarza 34f piątek, 15 maj 2020 18:23 napisane przez 34f

    Zobaczymy ile razy bedzie drożej niż zakładano.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Gruby Benek