• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 18 maj 2020 11:06

Nietrzeźwy kierowca wyeliminowany z ruchu

Napisane przez RED

Augustowscy policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego nietrzeźwego kierowcę. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że 28-latek miał blisko 1,2 promila alkoholu w organizmie. Z kolei samochód, którym kierował nie miał aktualnych badań technicznych. Teraz mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

 

Policjanci z augustowskiej „drogówki”, w miniony piątek w Żarnowie Drugim, tuż po 12 zatrzymali do kontroli drogowej golfa. Jak się okazało, siedzący za kierownicą samochodu 28-letni obywatel Ukrainy był nietrzeźwy. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że kierujący miał blisko 1,2  promila alkoholu w organizmie. Z kolei samochód, którym kierował nie miał aktualnych badań technicznych. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Pamiętajmy, że każdy nietrzeźwy kierujący na drodze, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia. Policjanci apelują do kierowców o rozsądek i zachowanie zgodne z prawem !


KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot