• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 21 maj 2020 23:37

Głosowanie nad pacjentem

Napisała
esesja.tv esesja.tv

Odkąd augustowscy radni przeszli na zdalny sposób obradowania nastąpiło wyraźne rozluźnienie. Samorządowcy przesiadujący z włączonymi laptopami w domowych pieleszach jedzą, korzystają z wykałaczek, a nawet znikają z sobie tylko wiadomych powodów.

Jako że przeciągające się posiedzenia z obowiązku śledzą przedstawiciele mediów, tym razem wychwycono radną dla odmiany pracującą na dwie zmiany jednocześnie.

Agnieszka Mroziewska, bo właśnie o tej augustowskiej radnej mowa, podczas trwania zdalnego posiedzenia Komisji Rady Miejskiej w swoim prywatnym gabinecie stomatologicznym postanowiła przyjmować pacjentów.

Najpierw radna zniknęła sprzed ekranu na dobre 2 minuty, aby odebrać telefon. Następnie do pomieszczenia, z którego uczestniczyła w obradach radna Mroziewska, dołączyła jej pacjentka. Po dłuższej chwili nieobecności radnej dokładnie widać, jak przygotowuje się ona do wykonania zabiegu – widoczny jest sprzęt dentystyczny, zaś radna jest ubrana w biały fartuch oraz rękawiczki. Za jakiś czas na ekranie można obserwować, jak do odwróconej plecami do kamery pani doktor wykonującej zabieg podchodzi jej asystentka.

Ponieważ podczas wcześniejszych posiedzeń radna potrafiła pokazać się w oku kamery przybrana w maseczkę i przyłbicę należy przypuszczać, iż musi być po pierwsze kobietą prawdziwie zapracowaną, po drugie obdarzoną niezwykłą podzielnością uwagi.

O jakość tej podzielności uwagi należałoby jeszcze dopytać pacjentów, ale sama jakość postawy utalentowanej radnej żadnych dodatkowych pytań już nie wymaga.

2 komentarzy

  • Link do komentarza 3d niedziela, 24 maj 2020 07:23 napisane przez 3d

    "Samorządowcy przesiadujący z włączonymi laptopami w domowych pieleszach jedzą, korzystają z wykałaczek, a nawet znikają z sobie tylko wiadomych powodów". Obrady zdalne to praca radnego i bycie na oficjalnym spotkaniu. Wypada być schludnie ubranym, siedzieć prosto, słuchać. To szacunek do innych uczestników i mieszkańców, którzy to oglądają.

  • Link do komentarza Ja piątek, 22 maj 2020 14:58 napisane przez Ja

    Jeśli ma honor niech złoży mandat i leczy zęby.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

PSM-Rekrutacja
KA-MIX
DrewSot