• 1
  • 2
  • 3
piątek, 22 maj 2020 09:43

Groźna pułapka

Napisane przez RED

Jak wynika z informacji nadesłanej przez naszego czytelnika codziennie wracającego z pracy ścieżką rowerową wiodącą wzdłuż brzegów Jeziora Necko, ktoś postanowił urządzić przeszkodę - pułapkę wymierzoną w rowerzystów oraz przechodniów.

 

Pragnący zachować anonimowość cyklista przy okazji robienia zdjęć dokonał starannych oględzin, które jak twierdzi, wykluczyły wiatr jako winowajcę.

Zator na odcinku między Hotelem Warszawa, a wyciągiem nart wodnych został usunięty. Ślad ludzkiej bezmyślności zapewne pozostanie na dłużej.

1 komentarz

  • Link do komentarza Focus piątek, 22 maj 2020 12:58 napisane przez Focus

    To już nie pierwszy raz ! Ostatnio szedłem rano to barykada była na prawie metr wysoka ! I to niektóre konary miały po 20cm średnicy ! Jedna osoba tego nie zrobiła. Dwóch dziadków na rowerach nie mogło przejechać to pomogli mi to wyrzucić za mostek. A co miałaby począć matka z wózkiem? Albo stara babcia? Iść przez las dookoła?? Jakim trzeba być bezmózgiem żeby coś takiego zrobić drugiemu człowiekowi ?! Dla zabawy? Dla kogo to jest zabawa? I gdzie była Policja? Ponoć rowerami jeżdżą i kontrolują bulwary. Widać, że gnojki za młodu nigdy pasem po tyłku nie dostali bo od razu by się nauczyli i sami musieli ten bajzel posprzątać !

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

PSM-Rekrutacja
KA-MIX
DrewSot