• 1
  • 2
  • 3
piątek, 22 maj 2020 10:11

Pościg ulicami Augustowa

Napisane przez KM
KPP Augustów KPP Augustów

Kierujący alfa romeo nie zatrzymał się do kontroli. Policjanci natychmiast ruszyli za nim w pościg. Jak się okazało, mężczyzna miał blisko 1,7 promila alkoholu w organizmie, ponadto posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. 38-latek trafił do policyjnego aresztu i już usłyszał zarzuty.

 

Augustowscy dzielnicowi, patrolując po godzinie 22 jedno z osiedli w mieście zauważyli kierującego, który popełnił wykroczenie. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać pojazd do kontroli, jednak mężczyzna kontynuował jazdę. Policjanci natychmiast rozpoczęli pościg za alfa romeo. Kierowca nie reagował w dalszym ciągu na sygnały do zatrzymania i zaczął uciekać. Chwilę później mężczyzna był już w rękach policjantów. Badanie alkomatem wykazało, że 38-latek miał blisko 1,7 promila alkoholu w organizmie. Ponadto w trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

 

KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot
PSM-Rekrutacja
KA-MIX