• 1
  • 2
piątek, 22 maj 2020 13:59

Akcja #NaJEDZeni na Podlasiu

Napisała
Młodzieżowy Sejmik Województwa Podlaskiego / Facebook Młodzieżowy Sejmik Województwa Podlaskiego / Facebook

Młodzieżowy Sejmik Województwa Podlaskiego zaprasza wszystkich właścicieli podlaskich lokali gastronomicznych do wzięcia udziału w akcji #NaJEDZeni.

Projekt, który rozpoczął się dnia 8 maja, zakłada wprowadzenie zniżek dla uczniów i studentów w lokalach gastronomicznych na terenie całego województwa podlaskiego. Tego typu akcje odbywają się już w innych regionach Polski, a tym razem przyszła kolej na Podlasie. Inicjatywa pozwoli na dotarcie do szerokiego grona młodych ludzi oraz do wszystkich przedsiębiorców, którzy włączą się w akcję. Jeśli więc prowadzisz lokal gastronomiczny i chciałbyś zwiększyć jego popularność wśród młodzieży – zgłoś się! Wystarczy wejść na stronę i wypełnić formularz zgłoszeniowy, po czym można wdrażać w swoim lokalu zniżki dla młodzieży oraz studentów. Więcej o zasadach współpracy dowiesz się pod tym linkiem.

Wszyscy przedsiębiorcy, którzy wezmą udział w tej inicjatywie otrzymają od Młodzieżowego Sejmiku Województwa Podlaskiego certyfikat „Gastronomii przyjaznej Młodzieży”.

Terminy:

08.05. - 07.06. - rejestracja lokali gastronomicznych poprzez formularz oraz wdrożenie zniżek

07.06. - 14.06. - rozpatrzenie zgłoszeń oraz ich weryfikacja

14.06. - 21.06. - wręczenie certyfikatu „Gastronomii Przyjaznej Młodzieży”

Źródło: Młodzieżowy Sejmik Województwa Podlaskiego / Facebook

Gruby Benek