• 1
  • 2
  • 3
sobota, 23 maj 2020 16:23

Augustowianie skorzystają z basenu dopiero od października

Napisała

Prawdopodobnie od 1 czerwca, w ramach IV etapu odmrażania gospodarki, swoją działalność będą mogły wznowić m.in. pływalnie i siłownie. Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie przygotowuje się do otwarcia swoich obiektów dla zniecierpliwionych mieszkańców.

„Ludzie dzwonią, pytają o możliwość skorzystania, zwłaszcza z pływalni. Dzwonią emeryci, którzy dla poprawy swojego zdrowia fizycznego chcą skorzystać z basenu. Zwykle od października do marca obsługiwaliśmy tysiące osób. W basenie pływało jednorazowo nawet do 100 osób. Od maja frekwencja zwykle trochę spadała, ponieważ rozpoczynało się lato, wakacje i wszyscy korzystali z zajęć na świeżym powietrzu” – mówi kierownik CSiR, pan Tomasz Wasilewski.

„Oczywiście przygotowujemy się do otwarcia obiektów, ale nie nastąpi to zbyt szybko. Pływalnia poddawana jest obecnie bieżącym konserwacyjno-modernizacyjnym remontom, m.in. instalacji wentylacyjnej. Zatem pływalnię zamierzamy udostępnić od października, a korzystanie z nart wodnych, wyciągu i stadionu – od lipca. Aczkolwiek na stadiom mamy już rezerwacje. Dodam jeszcze, że również od 1 lipca otwieramy molo przy plaży Radiowej Trójki” – mówi kierownik obiektu.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

KA-MIX
DrewSot
PSM-Rekrutacja