• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 25 maj 2020 13:00

Produkował nielegalny tytoń - zatrzymali go kryminalni

Napisane przez AM
KPP Sejny KPP Sejny

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Sejnach zabezpieczyli ponad 5 kg liści tabaki, gilzy papierosowe i maszynki do nabijania papierosów. Zatrzymali również 29-latka podejrzewanego o nielegalną produkcję wyrobów tytoniowych. Za produkcję papierosów bez wymaganego wpisu do rejestru producentów grozi kara pozbawienia wolności do roku.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego sejneńskiej Policji, w miniony piątek weszli na teren jednej z posesji w gminie Krasnopol. Policjanci podejrzewali, że mieszkający tam 29–latek posiada nielegalne wyroby tytoniowe. Podejrzenia mundurowych potwierdziły się. W trakcie przeszukania kryminalni zabezpieczyli ponad 5 kg suszonych liści tabaki, gilzy papierosowe i maszynki do wytwarzania papierosów. Okazało się, że mężczyzna produkuje papierosy bez wymaganego wpisu do rejestru producentów. Za nielegalną produkcję papierosów grozi kara pozbawienia wolności do roku.

Źródło: KPP Sejny

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot