• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 25 maj 2020 16:31

Niezwykła „karoca” na ulicach Augustowa [WIDEO]

Napisane przez RED
YouTube YouTube

W miniony piątek na ulicach Augustowa można było spotkać niezwykłą „karocę” z jeszcze bardziej niezwykłymi pasażerami. Kto miał okazję?

Z okazji Dni Augustowa w piątek (22 maja) po ulicach miasta jeździła dość specyficzna „karoca”. I choć na pierwszy rzut oka pojazd mógł wydawać się zwyczajny, to po bliższym przyjrzeniu się jego pasażerom można było nieco się zdziwić. Przejażdżkę luksusowym pojazdem, jak na prawdziwego władcę przystało, odbywał Król Zygmunt August wraz z Barbarą Radziwiłłówną. Założyciel Augustowa, wraz ze swoją małżonką, podróżował po mieście i rozdawał napotkanym przechodniom słodkie upominki. Kto miał okazję spotkać na swojej drodze tych niezwykłych gości?

Dla tych, którzy nie mieli szczęścia zobaczyć tej specyficznej „karocy”, Foto-Bajka przygotowała krótki filmik z tego wydarzenia.

Źródło: UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot