• 1
  • 2
  • 3
niedziela, 31 maj 2020 14:52

Nie żyje 14-latka z Tykocina, która polała się benzyną i podpaliła

Napisała
pixabay.com pixabay.com

Dnia 29 maja nastolatka z Tykocina na Podlasiu oblała się łatwopalną substancją i podpaliła. Z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala w Białymstoku. Niestety dziewczynki nie udało się uratować.

„Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że dziś około godziny 8:00 w Tykocinie 14-latka oblała się prawdopodobnie łatwopalną cieczą i doszło do samopodpalenia” – poinformował w piątek Marcin Gawryluk, rzecznik podlaskiej policji.

Po dziewczynkę przybyło Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które przetransportowało ją do szpitala w Białymstoku. Stan 14-latki był bardzo ciężki – miała poparzone 90 procent ciała oraz układ oddechowy. Dziewczynka zmarła w sobotę, 30 maja, w szpitalu.

Jak podaje fakt.pl, w piątkowy ranek Lidia B. pokłóciła się ze swoją mamą. Ta za karę, że dziewczynka nie chciała odprowadzić brata do przedszkola, zabrała jej telefon komórkowy. Podczas chwilowej nieobecności matki 14-latka, pod wpływem impulsu, poszła do stodoły, znalazła benzynę, polała nią ubranie i podpaliła się za budynkiem. Wtedy wróciła mama Lidii B. i ugasiła dziewczynkę.
Całą sprawę wyjaśnia policja i prokuratura. Na razie nikomu nie zostały przedstawione zarzuty.

Źródło: fakt.pl

1 komentarz

  • Link do komentarza Misz środa, 03 czerwiec 2020 20:34 napisane przez Misz

    Odbija bachorom. Nie jedna za telefon by się zabiła.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

KA-MIX
DrewSot