• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 02 czerwiec 2020 14:00

Nieletni za kierownicą

Napisane przez RED
KPP Augustów KPP Augustów

Coraz częściej nieletni siadają za kierownicą pojazdów nie mając do tego uprawnień. Powoduje to niebezpieczne sytuacje na drogach. Augustowscy policjanci apelują o rozsądek i przypominają, że kierowanie pojazdem bez uprawnień może doprowadzić do tragedii.

Wczoraj po 20, dyżurny z augustowskiej komendy Policji otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w gminie Lipsk. Na miejscu po chwili pojawili się policjanci, którzy wstępnie ustalili, że w zdarzeniu brało udział między innymi dwóch nieletnich, którzy prowadzili motocykle bez uprawnień. Ponadto, okazało się, że jeden z jednośladów nie jest zarejestrowany, drugi natomiast nie posiada aktualnych badań technicznych i aktualnej polisy OC. Nastolatkowie trafili pod opiekę rodziców. Za jazdę bez uprawnień odpowiedzą przed sądem.

Augustowscy policjanci przypominają, że kierowanie pojazdem bez uprawnień może doprowadzić do tragedii. Apelujemy o rozsądek i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot