• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 04 czerwiec 2020 11:07

Magda z Augustowa kolejną laureatką akcji #zostańwdomu z Dobromisiem

Napisała
KPP Augustów KPP Augustów

Poznaliśmy kolejnego laureata akcji informacyjno-edukacyjnej #zostańwdomu z Dobromisiem. Kolaż w wykonaniu Magdy, uczennicy Szkoły Podstawowej nr 2 w Augustowie okazał się najlepszą z prac. Wczoraj, miś Dobromiś, w towarzystwie dzielnicowej z Komendy Powiatowej w Policji w Augustowie, odwiedził dziewczynkę składając jej gratulacje i przekazując nagrody.

W minionym tygodniu, uczestnicy akcji #zostańwdomu z Dobromisiem, nadesłali do nas wiele fantastycznych prac. Wśród nich, na uwagę zasługuje duża ilość prac nadesłanych z Brańska. Fakt ten świadczy nie tylko o zainteresowaniu akcją, ale również o chęciach dzielenia się swoimi pomysłami z rówieśnikami.

W tej edycji, najlepszą pracę wykonała Magda, która jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 2 w Augustowie. Jej kolaż wyróżnił się oryginalnością wykonania i siłą przekazu. Wczoraj, Dobromiś i dzielnicowa z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie odwiedzili laureatkę w jej rodzinnym domu. Osobiście przekazali dziewczynce upominki i gratulowali jej zaangażowania oraz pomysłowości.

Liczymy, że w kolejnym tygodniu najmłodsi wykażą się równie dużym zangażowaniem. Przypominamy, że akcja #zostańwdomu z Dobromisiem skierowana jest do dzieci w wieku 5-9 lat. Co tydzień, w poniedziałkowe południe na stronie podlaskiej Policji zamieszczana jest bajka edukacyjna. Każdorazowo dotyczy innego aspektu bezpieczeństwa. Warunkiem uczestnictwa w inicjatywie jest wykonanie pracy plastycznej, sfotografowanie jej, a następnie przesłanie zdjęcia na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Źródło: KPP Augustów

1 komentarz

  • Link do komentarza BAU czwartek, 04 czerwiec 2020 19:39 napisane przez BAU

    Popwinno być zdjęcie tego kolażu w tym artykule.Też chemy to zobaczyć!do aktualizacji.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot