• 1
  • 2
  • 3
piątek, 05 czerwiec 2020 11:59

Groził wysadzeniem butli z gazem - potem powiedział, że to żart

Napisane przez AM
KPP Grajewo KPP Grajewo

Do dyżurnego grajewskiej komendy zadzwonił mężczyzna i powiedział, że wysadzi butlę z gazem bo chce się zabić. Jak się okazało mieszkaniec Grajewa żartował i nie był to jego pierwszy raz. Policjanci przypominają, że za wywołanie niepotrzebnej czynności grozi kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

W środę, około 19.00 do dyżurnego grajewskiej komendy zadzwonił mężczyzna, który powiedział, że wysadzi butlę z gazem bo chce się zabić. Tuz po tym, jak podał swoje dane, rozłączył się. Już po czterech minutach od zgłoszenia policjanci byli na miejscu.  W budynku wielorodzinnym w Grajewie, w jednym z mieszkań, funkcjonariusze wspólnie ze strażakami, zastali zgłaszającego. W trakcie czynności okazało się, że zgłoszenie było żartem, a mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Policjanci ustaili również, że tego typu telefon nie był pierwszy w historii zgłaszającego, a ... czwarty.

Za wywołanie niepotrzebnej czynności grozi kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

Źródło: KPP Grajewo

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot