• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 08 czerwiec 2020 10:47

Policjanci odzyskali telefony

Napisane przez KM

Augustowscy policjanci odzyskali telefony, które zostały skradzione w 2017 roku, w jednym z klubów nocnych w mieście. Funkcjonariusze monitorując sprawę, w minionym tygodniu zatrzymali podejrzaną. Kobieta usłyszała już zarzut. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Kryminalni z Augustowa, zatrzymali podejrzaną o kradzież torebki z dwoma telefonami. Uwaga! Do zdarzenia doszło w lipcu 2017 roku. Wówczas nieznany sprawca, w jednym z klubów nocnych w Augustowie, ukradł torebkę z zawartością między innymi dwóch telefonów komórkowych. Policjanci monitorując sprawę, ustalili dane osoby podejrzanej. W minionym tygodniu, funkcjonariusze zatrzymali 48-letnią mieszkankę Augustowa. Kobieta usłyszała już zarzut. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

 

KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot