• 1
  • 2
  • 3
środa, 10 czerwiec 2020 09:21

Kłusownik ryb zatrzymany na gorącym uczynku

Napisane przez RED

Sejneńscy kryminalni w wyniku podjętych działań z funkcjonariuszami straży rybackiej zatrzymali mężczyznę, który na rzece Hołnianka nielegalnie łowił ryby. 59-latek usłyszał już zarzut. Zgodnie z Ustawą o rybactwie śródlądowym za tego rodzaju postępowanie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz przepadek zatrzymanych przedmiotów.

 

Sejneńscy kryminalni wraz z funkcjonariuszami Państwowej Straży Rybackiej zatrzymali na rzece Hołnianka kłusownika. Mundurowi znaleźli przy mężczyźnie sprzęt rybacki, który służył mu do nielegalnego połowu ryb. Także w miejscu zamieszkania 59-latka policjanci znaleźli sieć rybacką. Mieszkaniec powiatu sejneńskiego został zatrzymany. Wczoraj usłyszał również zarzut nielegalnego połowu ryb. Zgodnie z Ustawą o rybactwie śródlądowym za tego rodzaju postępowanie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz przepadek zatrzymanych przedmiotów.

 

Źródło: KPP Sejny

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot