• 1
 • 2
niedziela, 14 czerwiec 2020 13:26

„Podlaskie dla Dudy” w Augustowie

Napisane przez RED

W sobotę (13 czerwca) Augustów odwiedzili europoseł Karol Karski, marszałek województwa podlaskiego Artur Kosicki oraz radny wojewódzki Paweł Wnukowski. W samo południe pod Kolumną Zygmunta Augusta, wraz augustowskimi samorządowcami, zachęcali do głosowania na obecnego prezydenta. Wszystko w ramach inicjatywy „Podlaskie dla Dudy”.

 

Andrzej Duda to osoba przede wszystkim wiarygodna, to osoba odpowiedzialna, osoba najlepiej przygotowana ze wszystkich kandydatów, a może z nas wszystkich do tego, żeby pełnić tę funkcję” – powiedział podczas spotkania marszałek Artur Kosicki.

Swoje wsparcie w kampanii wyborczej Andrzeja Dudy zadeklarował też obecny na spotkaniu burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk. Podziękował marszałkowi za współpracę i możliwość realizacji w Augustowie wielomilionowych inwestycji. Podkreślił, iż jest tutaj, aby wesprzeć prace marszałka w prowadzeniu kampanii prezydenckiej.

„Dla mnie, jako burmistrza, celem numer jeden jest rozwój mojego miasta i dlatego będę wspierał pana marszałka w jego działaniach i dlatego również jestem tutaj, aby wesprzeć prace pana marszałka w prowadzeniu kampanii prezydenckiej pana Andrzeja Dudy. Cieszę się, że jesteśmy tutaj razem” – oświadczył burmistrz miasta.

Spotkanie zakończyło wspólne złożenie podpisów poparcia na banerze wyborczym walczącego o reelekcję prezydenta.

3 komentarzy

 • Link do komentarza Kichał poniedziałek, 15 czerwiec 2020 16:22 napisane przez Kichał

  #Bosak2020

 • Link do komentarza BAU niedziela, 14 czerwiec 2020 19:21 napisane przez BAU

  Jaki wstyd?Gra się w drużynie wygranej,polityka i dyplomacja to jedno a właściwy wybór-którego dokona się przy urnie wyborczej-to drugie.Pan Burmistrz gra właściwie-ale sporo zacietrzewionych ludzi tego nie rozumie,więc wylewa pomyje,obraża,wyzywa.Tak sie to już nie nazywa polityka a szambo które reprezentuje inna opcja,która nie ma logicznych argumentów,tylko kąsa złosliwie po łydkach,jak kundel,nie jak rasowy pies myśliwski-który atakuje z przodu,wie co robi.Dziękuję za uwagę,do zobaczenia w wybory,w czerwcu.

 • Link do komentarza Ewa niedziela, 14 czerwiec 2020 17:42 napisane przez Ewa

  Ale wstyd!
  Obiecali, że Zieliniak nie pojawi się w naszym mieście. Nie dopełnili obietnicy. Teraz jeszcze klaszczą dudowemu idiocie.
  I niech Ci, co piszą, że to dla kasy dla miasta sprawdzą sobie uprawnienia prezydenta. Prezydent nie przyznaje kasy samorządom, tylko rząd to robi. Może lepiej samorząd postara się o kasę z UE, żeby doprowadzić do stanu normalności zabytek, jakim jest Dom Turysty (kiedyś PTTK), teraz Hetman. Niszczeje w postępie geometrycznym. Jak ktoś nie zna historii i kto zaprojektował ten zabytek, może zajrzeć tutaj: https://zabytek.pl/pl/obiekty/augustow-dom-turysty

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Gruby Benek