• 1
  • 2
poniedziałek, 15 czerwiec 2020 11:22

Zatrzymany za posiadanie 70 gramów narkotyków

Napisała
KPP Sejny KPP Sejny

Sejneńscy kryminalni zatrzymali podejrzanego o posiadanie narkotyków. Policjanci zabezpieczyli ogółem ponad 70 gramów środków odurzających. 23-latek usłyszał już zarzut. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W piątek wieczorem sejneńscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 23-latka. Jak się okazało mężczyzna miał przy sobie torebki strunowe z zawartością suszu roślinnego oraz białego proszku. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina. W trakcie dalszych czynności kryminalni zabezpieczyli kolejne narkotyki. Tym razem w domu 23-latka. Ogółem funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 70 gramów środków odurzających. Podejrzany usłyszał już zarzut. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Sejny

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot