• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 16 czerwiec 2020 11:59

Doszło do tragicznego wypadku – nie żyje kierowca motoroweru [ZDJĘCIA]

Napisała
KPP Sejny KPP Sejny

Dziś w godzinach porannych doszło do zdarzenia drogowego, w którym brały udział dwa pojazdy. Niestety jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

Dziś (16 czerwca) o godzinie 7:20 policja otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ulicy Szkolnej w Puńsku.

„Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 62-letni kierowca motoroweru, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wymusił pierwszeństwo i zderzył się z samochodem ciężarowym Kamaz (wywrotka). Kierowcą pojazdu ciężarowego był 57-latek - trzeźwy. W wyniku zdarzenia zginął kierowca motoroweru” – poinformował rzecznik policji podlaskiej, pan Marcin Gawryluk.

Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Policja zorganizowała objazd drogami lokalnymi. Funkcjonariusze, pod nadzorem prokuratora, ustalają dalsze szczegóły zdarzenia.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot